Atrakcje turystyczne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami, jakie oferuje Bukowina Tatrzańska i jej okolice. Przekonają się Państwo, że warto nas odwiedzic o każdej porze roku i przy każdej pogodzie - tu nuda Wam nie grozi! 

Dodatkowo na Gosci naszej willi czekają specjalne kupony rabatowe, które uprawnią do zniżek przy korzystaniu z regionalnej infrastruktury turystycznej. Zapraszamy!

24 czerwiec 2014

WAKACJE, WAKACJE

Posted in Atrakcje turystyczne

LIPCOWA PROMOCJA!

ka
Przy pobytach 7 dniowych masz wybór promocji:

śniadania w cenie

lub

płacisz za 6 dni a wypoczywasz u nas 7 dni

NIE ZWLEKAJ REZERWUJ - ilość miejsc ograniczona!

23 czerwiec 2014

Logo

Posted in Atrakcje turystyczne

Nasze nowe logo!

Logo

Jak sie wam podoba nowe logo apartamentów?

21 styczeń 2014

Oferty rabatowe dla Gości Willi Pachówka

Posted in Atrakcje turystyczne

 

20 listopad 2013

Atrakcje turystyczne

Posted in Atrakcje turystyczne

Bukowina Tatrzańska jest sercem najbardziej atrakcyjnej gminy górskiej w Polsce :) Wszędzie stąd blisko, a nasze największe atrakcje turystyczne to...

20 sierpień 2013

Gdzie leżą Tatry?

Posted in Atrakcje turystyczne

To pytanie, z pozoru proste, większość zapytanych uzna za retoryczne. Tymczasem czy odwiedzający je wiedzą, że znaczna ich część, w tym całe Tatry Wysokie, leży w Brzegach, a dokładnie w sołectwie Brzegi, w gminie Bukowina Tatrzańska?

21 styczeń 2013

Trasy spacerowe

Posted in Atrakcje turystyczne

Trasy spacerowe, biegowe i rowerowe na każdym poziomie zaawansowania: szlak wzdłuż rzeki Białki, szlak z Brzegów do Bukowiny Dolnej, droga na Rynias, spacer na Litwinkę, szlak z Sołtystwa na Czarnej Górze do Rzepisk, Kobylarzówka, Groń - Kotelnica - Białka Tatrzańska, Wierch Przedomiański, Wierch Niski, wreszcie spacerowa uliczka w Jurgowie.